SEPETİM

AÇILIŞA ÖZEL KARGO ÜCRETSİZ !

Sıkça Sorulan Sorular

Butikciler.com

Satıcı ve alıcıları tek çatı altında buluşturan butikciler.com hizmetleri, müşteri beklentilerine uygun olarak güncellenir. Alışveriş öncesinde ve sonrası doğacak sorular için ekiplerimize;
* [email protected] mail adresi veya * 0544 873 25 44 no'lu WhatsApp hattı üzerinden kesintisiz ulaşım sağlayabilirsiniz.
Mağaza açma prosedürlerinden satış yapma stratejilerine kadar hemen her konuda destek sağlayan ekiplerimiz, hizmetlerin kısa süre içerisinde görünür olması için çalışır.
Sitemiz üzerinden alışveriş yapmayı düşünen veya hizmet sonrası bilgi almak isteyenler merak ettikleri sorulara yanıt bulabilirler. Müşterilerimizden gelebilecek sorulara daha hızlı ve doğru bir şekilde yanıt verebilmek için olası başlıklar tek tek cevaplanmıştır.
Bu alanda verilen siparişler, sipariş değişiklik talepleri, fatura bilgileri, hediye paketi istekleri ve yeni sipariş oluşumu hakkında bilgi alınabilir.
Çalışılan kargo firmaları, kargo ücreti, hasarlı teslimat ve kargo tercihleri hakkında her türlü soruya bu alanda yanıt bulunabilir.
İade ve iptal talebine ek olarak tüketici cayma hakkı, iade süresi, ürün değişikliği veya kusurlu ürün hakkında tüketiciyi ilgilendiren her türlü konuya cevap alınabilir.
Alışverişi sonlandırmak için yapılacak ödeme öncesinde hangi seçeneklerin olduğu, puan kullanımı ve ödeme sistemlerinin güvenliği hakkında bilgi alınabilir.
Hesap açma ve kapama, üyelik iptali, üyelik olmadan işlem bilgisi ve ürün yorumu hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.