SEPETİM

AÇILIŞA ÖZEL KARGO ÜCRETSİZ !

Alıcı Kullanım Koşulları

Butik Alıcı Kullanım Koşullar

 

Butikciler, www.butikciler.com tarafından işletilmekte olup, Türkiye yasalarına uygun bir markadır. Sitenin içerisinde yer alan tüm içerik ve verilerin hakları, www.butikciler.com'a aittir. Bu doğrultuda, site üzerinden işlem yapan, tüzel veya gerçek kişiler, burada belirtilen 'kullanım ve alım koşullarını' kabul etmiş sayılacaktır. Ayrıca www.butikciler.com adresine, ziyaretçi olarak gelen ve üye olan kişilerin tamamı, belirtilen kullanım ve alım koşullarında yapılacak değişiklikleri kabul etmiş sayılmaktadır. Burada yer alan tüm hüküm ve koşullarla birlikte, gizlilik sözleşmesi ve haklar herkesin erişebileceği şekilde, belirtilen tarihlerde kullanıma açılmıştır.

A- Genel Hükümler

Kullanıcının Yükümlülükleri

1- Sitede kullanıcı olarak bulunan, ziyaretçi sayılan tüm tüzel ya da gerçek kişiler, sağlanmış olan hizmetleri kullanırken, gerekli yasa ve mevzuatlara uymakla yükümlüdürler. 

2- Kullanım koşullarını kabul etmiş sayılanlar, sitede başka amaçlarla bulunanlar, butikciler.com adresinde göstermiş oldukları ve olacakları bütün faaliyetlerden kendileri sorumludur. Bu sorumluluğun tamamı, eylemi gerçekleştirenlere aittir. 

Ayrıca; siteyi kullananlar, üye olanlar, işlem gerçekleştirenler, belirtilen hüküm ve koşulların tamamına uymayı kabul etmiş sayılırlar. Dolayısıyla burada, üçüncü kişilerin haklarını, wwww.butikciler.com'u ve diğer kişilerin temel mülki haklarını ihlal etmeyeceklerinin garantisini vermiş olurlar. 

Kullanıcı; burada yer alan hiçbir medya aracını, yazıları, resimleri ve diğer içerikleri dolaylı veya doğrudan, başka alanlara kopyalamayacağını, dağıtımını yapmayacağını, butikciler.com ile herhangi bir rekabete bu yoldan girmeyeceğini, garanti etmiş sayılacaktır. 

3- Sitede başkaları tarafından sağlanan zararlı içeriklerden, www.butikciler.com sorumlu tutulamaz. Ayrıca butikciler, burada üçüncü şahıslar tarafından yayımlanmış olan içeriklerin doğruluğunu tespit etmede, bilgiyi teyit ettirmede ve diğer kullanıcılara garanti vermede herhangi bir sorumluluk altında tutulamamaktadır. 

Butikciler'in Yükümlülükleri

1- Sitede yer alan tüm hizmetler, kullanım koşulları, gizlilik politikası kurallarının içeriğinin bir parçası olarak kullanıcılara sunulacaktır. 

2- www.butikciler.com, sitede bulunan tüm bilgilerin değiştirme ve yenileme hakkına sahiptir. Yapılan bu değişiklilikleri kullanıcılarına bildirmekle yükümlü değildir. Ancak paylaşılan tüm koşullar, herkese açık olduğundan, kullanıcıların bunları kabul ettiği, varsayılacaktır.

3- Yapılacak olan değişiklikler ve yeniliklerden, kullanıcıların başka sebeplerden dolayı haberlerinin olmaması ve bu alanda yaşanabilecek mağduriyetlerden, www.butikciler.com sitesi sorumlu tutulamaz. Oluşacak olan zararların tamamının hukuki alanda sorumlusu kullanıcılardır.

4- Sitede yer alan, abiyeucuz butik gibi ürünlerin yanında, giyim ürünlerinin sorumluluğundan butikciler, sorumlu değildir. Alışveriş konusunda www.butikciller.com aracı sitedir. Müşteriler için trend ürünler ve diğer ürünlerin satıcısı konumundadır.

5- Sitede yer alan hiçbir ürün, butikciler.com'un bilgisi dışında, başka sitelere tanıtım verilemez. Link paylaşımları yapılamaz. Reklam amaçlı yapılacak tüm tanıtımlarda, önce butikciler.com'un yetkilileri bilgilendirilmelidir. 

Ürün Alımı Yapacak Kişiler

www.butikciler.com, siteden alınacak olan ürünlerin bilgilendirmesini yapmakla yükümlüdür. Burada yer alan kullanıcıların tamamı, ürünleri alıcılara ulaştırmakla butikciler.com'u yetkili kılmışlardır. Ürün alımı yapmak isteyenler, trend ürünler listesinden, kaliteli abiye ve butik modellerini bulabilirler.

Ucuz butik ve giyim alanındaki tüm ürünlere site üzerinden, kolay menü sayesinde ulaşabilirler. Butikciler.com, sitede yer alan ve vaat edilenin dışındaki butik ürünlerden sorumlu tutulamaz. Ancak alışveriş hususunda en kaliteli ürünleri, değerli müşterilerine sunmakla görevlidir. 

Gizlilik Politikamız

www.butikciler.com'da yer alan üyelerin bilgileri, gizlilik politikası kurallarına uygun bir şekilde kullanabilir. Kullanıcı olan kişilerin bilgilerini, gizlilik politikasının gereklerince, üçüncü şahıslarla paylaşabilir. Bunun dışında, herhangi bir paylaşım söz konusu olmayacaktır.

Değişiklik

Site menfaatleri gereğince, www.butikciler.com, burada yer alan kullanım koşullarını ve alıcıların koşullarını gerek gördüğü halde değiştirme yetkisine sahiptir.  Burada belirtilen değişklikler gerçekleştiğinde, belirtilen zamanda site tarafından yayınlanacaktır.

Fikri Mülki Haklar

Kullanıcılar, butikciler.com'da yer alan hiçbir hizmeti, dağıtmak, başkalarıyla paylaşmak, başkalarının sitede kendilerine göre çalışmasını sağlamak gibi davranışlarda bulunamazlar. 

Siteye kullanıcılar tarafından yüklenmiş olan içeriklerin mülki hakkı kullanıcıya aittir. Ancak listelenmiş olan ürünlerin, dağıtılma, çoğaltılma, paylaşma gibi haklarının tamamını, butikciler.com'a devretmiştir. Bu içerikleri paylaşmış kullanıcılar, www.butikciler.com adresine eklemiş oldukları içerikleri, başka alanlarda satmak, pazarlamak veya kopyalarını göndermek gibi haklarına sahip değildirler. Kısacası burada yer alan içeriklerin, tekrardan satımını yaparak işlemeye çalışmak site kurallarının dışında bir eylem sayılmaktadır ve hukuki açıdan sorumluluğu, kullanıcılara aittir. 

Mecburi Sebepler

Butikciler, kullanıcı ve alıcı koşullarından doğacak herhangi bir zarardan, ifa edilmemesi ve geç ifade edilmiş olması gibi durumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Bu ve buna benzer olan tüm durumlardan, butikciler, sorumlu tutulamadığı gibi tazminatla yükümlü olmaz. Çünkü bunların tamamı, mücbir olan sebepler olarak belirtilmiştir. 

Bunlarla birlikte, sel, deprem gibi felaketlerde, isyan, terör saldırıları gibi devlet meselelerinde, doğal hava koşullarından doğacak ola elektrik kesintilerinde, iletişim sorunları ve internet arızalarında çıkabilecek olan tüm problemler, mücbir sebepler olarak anılacaktır. 

Ek Gizlilik Politikası

Siteye üye olabilmek için kişilerin kendi isimlerini, yaş ve cinsiyetlerini, e mail adreslerini girmekle yükümlüdürler. Butikciler üyelikte kullanıcılar tarafından verilecek olan kişisel bilgilerin tamamını, sadece kullanıcıyla irtibat kurabilmek amacıyla saklı tutar. Bundan ayrı olarak, bu bilgiler pazarlamak için www.butikciler.com tarafından kullanılabilecektir. 

www.butikciler.com'un saklamakla yükümlü olduğu ve hakkına sahipliği aşağıda belirtilen bilgilerle kısıtlıdır.
- İletişim bilgileri, kimlik bilgileri, telefon numarası ve bazı durumlarda gerekli olan banka hesapları, 

- Kargodan doğan bilgiler. Ürünü satın alabilmek veya kargo edebilmek için yer alan bilgiler verilmiş olabilir. 

- Butikciler.com'a gönderilmiş olan tüm bilgiler, sitede yer alan içerikler

- Butikciler.com adresine yapılmış olan ziyaretlerden dolayı, sitede yer alan trafik kaynakları ile birlikte IP numaralarının belirtilmiş olması, reklam bilgileri

- Kimlik doğrulaması yapılabilmesi için, gerekli bilgilerin haricinde ekstra olarak, daha önce istenmiş olabilecek ek bilgiler

- Üçüncü kişilerden sağlanmış olabilecek ek bilgiler bulunabilir

- Daha çok navigasyon kaynaklı olan şirketlerden alınan ekstra bilgiler.