SEPETİM

AÇILIŞA ÖZEL KARGO ÜCRETSİZ !

Bizi Tanıyın

Alıcı Ve Satıcıyı Bir Araya Getiren Online Hizmetler


 


Severek yaptığı işi geleceğe taşımak isteyenlere dijital ortamda alan yaratan butikciler.com hizmetleri, online alışveriş yapmak isteyenlere de alternatif yaratır. Alıcı ve satıcıların tek tıkla bir araya gelmesini sağlayan hizmetleri güncel moda trendlerini her zaman yakından takip etmek isteyenlere özeldir.


 


 Online alışveriş keyfi yaşatacak olan ana kategorilere girerek siz de aradığınız ürünü oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Kararsız müşteriler için hazırlanan; en çok satanlar, en iyiler ve en yeniler başlıkları hediye almak isteyenlere trend ürünler hakkında fikir verir.


 


 Kullanıcı Dostu Arayüz


 


 Fiziki olan butik sahibi olan ve mevcut masraflarla baş etmekte zorlananlar, seçtikleri ürünlerle online bir mağaza açabilir ve hedef kitleye daha kolay ulaşma şansını yakalayabilirler. Mağazada müşteri beklemek yerine gelişen teknolojilerden destek alarak siz de satışlarınızı artırabilir ve sosyal medya hesaplarınız üzerinden tüm Türkiye'ye hizmet sağlayabilirsiniz.


 


 Müşterilerinize kolayca ulaşmak ve işinizi bir adım öne çıkarmak için online platformda yer alabilir ve bunun için tercihinizi bir site kurmak yerine hazır bir sitede yer almaktan yana kullanabilirsiniz. Satıcı ve alıcıyı tek çatı altında buluşturan butikciler.com hizmetleri;


 * Müşterilere geniş bir ürün yelpazesi içinden alışveriş keyfi sunarken


 * Mağazalara da hedef kitleye daha hızlı ve kolay ulaşma imkanı sunar.


 


 Satıcı ve alıcının aynı yerde bulunmasını sağlayan butikciler hizmetleri instagram hesabınızı daha doğru ve efektif kullanmanıza da destek sağlar. Butik hesabınızı site hesabınıza bağlayarak paylaştığınız her ürünün sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


 


 Keyifli Bir Online Alışveriş Tecrübesi


 


Giyim, başörtü, ayakkabı, çanta, gözlük, aksesuar, bebek-çocuk, kozmetik ve butikler kategorileri arasında gezebilir ve beğendiğiniz ürünü detaylı olarak inceleyerek satın alabilirsiniz. Reklama para ve zaman ayırmaya ihtiyaç duymadan işini geliştirmek isteyenler için en doğru adres olan butikciler.com sitesi, mağaza açma hayali kuranlara da yardımcıdır.


 


 Güvenli ticaretin yeni nesil adresi olan sitemize girerek mağaza başvurusu yapabilir ve seçtiğiniz ürünleri kolayca satmaya başlayabilirsiniz. Aradığı elbise çeşitlerini bulmak için mağaza mağaza dolaşmaktan sıkılanlar için yeni bir kanal yaratan hizmetlerimiz, satış yapmak isteyenler için de maliyet avantajı sağlar.


 


 Güvenli Ticaretin Adresi


 


 Mağaza kiraları, personel masrafı, genel giderler olmadan mağaza işletmenin keyfini sürme imkanı sağlayan hizmetlerimiz, maliyet avantajının fiyatlara yansımasıyla tüketiciye uygun fiyatlı abiye ürün bulma şansı verir. Farklı markalar arasında istediğiniz ürünü seçmek için filtre seçeneklerini kullanabilir ve butik, kategori, renk, beden, marka, fiyat, malzeme bazında arama yapabilirsiniz. Her sezon yeni moda trendlerine uygun olarak hazırlanan koleksiyonlar arasında istediğiniz triko, aksesuar, mont, ayakkabı, çanta veya pantolonu bulabilirsiniz.


 


 Yoğun bir iş performansı olanlara zaman kazandıran online hizmetler sayesinde aradığınız ürünü oturduğunuz yerden teslim alabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken sevdiklerinizi de düşünebilir ve hediyelerinizi seçerek özel günler öncesinde telaşa düşmezsiniz. Alışveriş yapmak hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı!